Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa č. 2 - What if...

6. 11. 2010

Dejme tomu, že žijete ve světě, kde existují kouzla. Prostě žijete ve světě Harryho Pottera. Lord Voldemort je u moci a den ode dne je mocnější. Jak kouzelníci i mudlové umírají. A přesto tu jsou kouzelníci, kteří proti němu bojují, Fénixův řád. Jste jedním z členů Fénixova řádu.

Právě vám přišla hrozná zpráva, že váš kmotr byl unesen smrtijedy při jedné potyčce na Obrtlé ulici. Jste bezmocní, protože nevíte, kde se nachází a nevíte, jak mu pomoci. Máte o něj velký strach, protože je jediný, kdo vám zbyl, kromě několika dobrých přátel v Fénixově řádu.

A Brumbálovo pasivní chování vám také příliž nepomáhá. Naštvaně se rozhodnete odejít z hlavního štábu Fénixova řádu a budete pátrat na vlastní pěst. Přeletaxujete se k sobě domů. Bydlíte v takové nenápadné mudlovské vesničce. Jste jediný kouzelník ve vesnici a nikdo z Řádu ani z nepřátel netuší, kde bydlíte, protože máte domů několik.

Ve své knihovně pátráte po jakýkoliv informacích o sídle Salazara Zmijozela, jelikož pokud nějaké bylo, tak tam bude s nejvýšší pravděpodobností i Voldemort. Už slyšel několikrát dřív od chycených smrtijedů o tomto sídle, o němž nikdy víc neřekli. Všichni to však považovali za naprostý nesmysl, takže se tím nikdo nijak nezabíval.

Vy se, ale chytáte i té nejnepravděpodobnější naděje. A pokoušíte se alespoň něco dělat a být užitečný, protože víte, že i váš kmotr, kdyby byly role obrácené, by neseděl se založenýma rukama a nečekal by na Brumbála až něco podnikne.

Konečně to máte! Teď děkujete v duchu Voldemortovi, že na vás kdysi dávno omylem přenesl svoji schopnost hadího jazyka, neboť jinak by jste to nikdy nepřečetli. Víte už přibližně, kde by to mohlo být a rychle tedy popadnete hůlku a chystáte se přemístit v hale, když náhle uslyšíte někde venku děsuplné výkřiky. Zarazíte se a přeběhnete k oknu ve vedlejší místnosti, kde máte dobrý výhled, co se děje venku.

Ztuhnete překvapením. Smrtijedi. Vypadá to na náhodný útok nějaké mudlovské vesnice, které byly v poslední době na denním pořádku. Útoků bylo v dnešní době tolik, že bylo nanejvýš nepravděpodobné, že by se tu mohl objevit Fénixův řád, neboť tato vesnice nebyla ničím obzvlášť důležitá.

Nevíte, co máte dělat. Rozhodnutí je nesmírně težké. Zachránit svého kmotra, nebo nechat tuto vesnici napospas smrtijedům, když může pomoci a zachránit nějaké nevinné životy?

„Musíte volit mezi tím, co je správné, a tím, co je snadné“

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Choose...no. 2

(Ness, 22. 8. 2011 17:20)

No, tak kmotr bude priorita, ale pokusím se zachránit alespon pár životů a pozabíjet pár Smrtijedů. Ale nějakého si vezmu ssebou, třeba ví, kde můj kmotr je.

mno

(Timantti, 16. 7. 2011 8:33)

Souhlasím s nazorem DoctoreX. Nemůžu vědět, že můj kmotr žije. A jak tak nad tím přemýšlím asi bych se přeletaxovala na Grimauldovo náměstí, informovala řád o útoku a potom zkusila probrat to o tom Zmijozelově sídle.

Ani jedno

(DoctoreX, 16. 11. 2010 8:58)

Nesmíš to stavět buď/a nebo, protože já bych se pokusil s Voldym vyjednávat. A navíc, jak vím, že je můj kmotr naživu? A útok na jeho sídlo je pro jednoho kouzelníka sebevražda, stejně jako se pokoušet zastavit smrtijedy. Buď bych se snažil s Voldym svého kmotra za něco vyměnit, nebo bych prostě zdrhnul.

...

(oronis, 14. 11. 2010 13:03)

asi bych nejdřív pomohla vesničanům a pak teprve bych si šla vyřídit účty s Voldemortem

tak to jdu rozseknout

(TwoFaceLady, 13. 11. 2010 19:54)

Kdybych to byla já, tak jen jak bych vylezla z baráku, všichni Smrtijedi by strachy utekli, protože kdybych já si mohla vyfantazírovat, že jsem ve světě Harryho Pottera, byla bych ta nejmocnější, chi chi :D. Takže, Smrtijedi strachy pláchnou, no a já si v klídku popovídám s Voldemortem. Zde můžete shlédnout náš dialog:
Já: Tak hele, Voldy, Avada Kedavra.
Potom bych si směle došla pro svého kmotra, Johnnyho Deppa a Diz iz d hepy end.
Miluju tuhle anketu, tady může člověk konečně pustit uzdu své fantazii :D.

Přátelení

(Yoshiko(ichicmara.blog.cz), 10. 11. 2010 6:47)

Ahoj Ario, ráda se stebou nebo sváma spřátelímXD

colette15.estranky.cz

(Colette, 9. 11. 2010 9:59)

Ahoj Ario, Noxi :)) Já sama moc dobře nevím...Správné by säsi bylo vesnici zachránit, naproti tomu snadné...nejspíš zdrhnout. A to bych udělala já. ;)
PS, pro všechny ostatní: Sháním hodná komentující SB. :))

:o)

(nox, 8. 11. 2010 14:11)

Asi bych se rozpůlil:o)

Souhlas s Roman

(Sizzza, 7. 11. 2010 12:30)

Dát anonymní echo řádu , ať smrťáky zabaví a mezi tím hurá na hrad...

Odpověd

(Roman, 6. 11. 2010 18:25)

Informuju řád o útoku a jdu do Voldemortova sídla dokud tam nikdo není

xD

(subi, 6. 11. 2010 16:37)

pomozem vesnici pak napadnem voldyho sidlo xD

anketa

(Helion, 6. 11. 2010 16:35)

Já bych pomohl zachránit kmotra můžu jít až potom co voldy zmučí pár Smrtijedů zato že neuspěly

 

 

Anketa č. 2


River flows in you


Vzkazníček
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 57306
Měsíc: 449
Den: 21